מעל 85 שנות
מצוינות קניין רוחני

מורשת ומומחיות

קבוצת ריינהולד כהן הינה קבוצת שירותי הקניין הרוחני הוותיקה והמובילה בישראל. הקבוצה פעילה ומעניקה שירותים מקצועיים בכל תחומי הקניין הרוחני לרבות פטנטים, סימני מסחר, עיצובים, זכויות יוצרים, קוד פתוח, זכויות מטפחים ועוד. הקבוצה מעניקה את כל מגוון השירותים המקצועיים בתחום הקניין הרוחני ובכלל זאת ייעוץ, רישום, ניהול אסטרטגיה של קניין רוחני ובניית ערך, בדיקת נאותות, ליטיגציה ושירותים משפטיים אחרים.

על בסיס היסודות המקצועיים והמצוינות אשר הותוו לפני כ-87 שנה על ידי ד"ר ריינהולד כהן, קבוצת ריינהולד כהן התפתחה וצמחה במהלך 87 שנות קיומה ובססה לה מקום כפרקטיקת הקניין הרוחני המובילה בישראל אשר מהווה מוקד לממציאים ומקום מפגש של כל בעלי העניין בתחום הקניין הרוחני לקידום החדשנות בישראל.

הקבוצה כוללת את משרד עורכי הפטנטים ריינהולד כהן ושותפיו ואת משרד עורכי הדין גילת, ברקת ושות'.

200+ מעל 200 עובדים
50+ מעל 50 עורכי פטנטים ועורכי דין

שיתוף הפעולה בין עורכי הפטנטים המנוסים במגוון רחב של טכנולוגיות ותחומים מדעיים לבין מומחים בתחום המשפט יוצרת פלטפורמה ייחודית ויעילה למיצוי הערך המירבי מהקניין הרוחני של לקוחותיה.

קבוצת ריינהולד כהן גאה במגוון לקוחותיה הכוללים חברות רב לאומיות ותאגידים הפועלים בישראל, חברות ישראליות קטנות וגדולות, חברות ציבוריות הנסחרות בנאסד"ק ובבורסות נוספות, מוסדות אקדמיים, חברות הזנק, משקיעים פרטיים ומוסדיים, מדענים, וממציאים פרטיים.

קבוצת ריינהולד כהן וצוותה המקצועי נהנים ממוניטין רב שנים של מצוינות בתחום הקניין הרוחני בקרב הקהילה המקצועית העולמית, ומדורגים בקבוצות האיכות הגבוהות ביותר במדריכים בינלאומיים ומקומיים באופן קבוע כגון:

שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת

הקבוצה מעניקה שירותים מקצועיים אשר מקיפים את כל תחומי הקניין הרוחני ואשר כוללים עריכת בקשות לפטנט והגשתם ברחבי העולם, ניהול פורטפוליו של קניין רוחני ובניה של אסטרטגיה להגנה על הקניין הרוחני כמרכיב מרכזי בבניית ערך, בדיקות נאותות וחוות דעת, טיפול מקצועי בכל בכרוך בעסקות מבוססות קניין רוחני, טיפול במסחור של פטנטים וקניין רוחני אחר, ליטיגציה, רישוי של קניין רוחני, ועוד.

לקבוצת ריינהולד כהן צוות מקצועי מגוון באופן יוצא דופן אשר מאפשר לקבוצת ריינהולד כהן להציע גישה רב-תחומית ללקוחותיה ולענות על כל צרכיהם בתחום הקניין הרוחני.

מחלקות מקצועיות

מחלקת מדעי החיים וכימיה אשר עוסקת בתחומי הביוטכנולוגיה, תרופות, תכשירים רפואיים, מכשור ועזרים רפואיים, ביולוגיה מולקולרית, כימיה אורגנית ואנאורגנית, חקלאות, ננוטכנולוגיה, ביוכימיה, פרמקולוגיה, טכנולוגיות מזון, שיטות אבחון, טכנולוגיות מים, טכנולוגיות ירוקות ותחומים קשורים נוספים.

מחלקת הייטק אשר עוסקת בתחומי החומרה והתוכנה, המצאות מבוססות מחשוב, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, אלקטרו-אופטיקה, טכנולוגיה סלולרית, מסדי נתונים, מערכות ותהליכים מבוססי מדיה דיגיטלי ומולטימדיה, מכשירים מוליכים למחצה ותהליכים, תקשורת וטלקומוניקציה, אינטרנט, שיטות עסקיות מבוססות מחשוב, איחסון מידע ועוד.

מחלקת מכניקה וטכנולוגיה אשר עוסקת בתחומי המכניקה וההנדסה ומתמחה בתחומים כמו הנדסת מכונות, הנדסת רכב, הנדסת אווירונאוטית, הנדסה ימית, הנדסת חומרים, אופטיקה, מכשור וציוד רפואי, טכנולוגיות חקלאיות ומים, מוצרי צריכה, אריזה ושינוע של סחורות וחומרים, טכנולוגיות צבאיות, עזרים לרפואת שיניים ועוד.

מחלקת פיסיקה אשר עוסקת בתחומי האופטיקה, אלקטרו-אופטיקה, אקוסטיקה, הנדסת חשמל, תקשורת אופטית, אחסון מידע אלקטרוני ואופטי, טכנולוגיות המבוססות על מוליכים למחצה, מכשור רפואי, ננוטכנולוגיה ועוד.

מחלקת סימני מסחר אשר עוסקת שירותי תכנון אסטרטגי והגנה משפטית בכל הנוגע לבחירת סימני מסחר והשימוש המותר בהם, ניהול של פורטפוליו סימני מסחר בינלאומיים  ללקוחות מקומיים ובינלאומיים. בנוסף לניסוח, הגשה ורישום של סימני מסחר, הקבוצה מטפלת ברישום שמות מתחם, עורכת הסכמים המבוססים על סימני מסחר ומבצעת מעקב על סימני מסחר.

מחלקת עיצובים אשר עוסקת בבניית אסטרטגיית הגנה מיטבית על עיצובים, לעיתים לצד הגנת פטנט, תוך שיקלול כלל ההיבטים הקשורים בהגנה על הזכויות ובאכיפתן.

המחלקה המשפטית אשר פועלת במסגרת גילת, ברקת ושות', עוסקת במכלול המלא של שירותים משפטיים בתחום הקניין הרוחני ובכלל זאת ליטיגציה, אכיפת זכויות קניין רוחני, הסכמים הקשורים בקניין רוחני, זיכיונות, בדיקת נאותות ועוד.

שירות מותאם לצרכי הלקוח

הלקוחות של קבוצת ריינהולד כהן כוללים חברות ישראליות וחברות בינלאומיות במגוון גדול של תחומי עיסוק עם מגוון גדול של צרכים ומטרות עסקיות. הידע המקצועי והניסיון הרבים שהצטברו בקבוצת ריינהולד כהן, מאפשרים להתאים את השירות שניתן לצרכיו ולמידותיו של כל לקוח, תוך התחשבות והתאמה של מדיניות הקניין הרוחני לאסטרטגיה העסקית. כפועל יוצא, נכסי הקניין הרוחני של רבים מלקוחות הקבוצה, לרבות הפטנטים, סימני המסחר והעיצובים, הופכים להיות הנכס העסקי החשוב ביותר שברשותם. הייעוץ האסטרטגי ללקוחות הקבוצה נעשה עם מבט צופה פני עתיד תוך לקיחה בחשבון של אילוצים התקציביים, שלבי התפתחות החברות והצרכים המשתנים, וכן בהתאמה לאתגרים העסקיים המשתנים.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו
פנו אלינו