היסטוריה ומורשת

משרד ריינהולד כהן נוסד על ידי ד"ר ריינהולד כהן ז"ל ב-1934. ד"ר ריינהולד כהן היגר לראשונה לפלשתינה ב-1925, מונע ממניעים ציוניים חזקים, ושימש כחוקר באוניברסיטה העברית שקמה מספר שנים קודם לכן. ד"ר כהן כי המדינה שבדרך צריכה להתבסס על תעשיה ומתוך הבנה שלתעשייה משגשגת דרושים עורכי פטנטים, ד"ר ריינהולד כהן שב לברלין ללמוד את המקצוע.

ב-1933 עם עלית המפלגה הנאצית לשלטון, ריינהולד עזב את גרמניה וב-1934 שב לפלשתינה והקים את משרדו ב-1 במאי באותה שנה. החברה נבנתה על יסודות איתנים של מקצוענות, איכות ומוסר, לצד החתירה למצוינות בשירות הניתן ללקוחות. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים שהותוו על ידי ריינהולד כהן זכו להוקרה בינלאומית והיוו בסיס לצמיחתה ולהצלחתה של החברה.

הסטנדרטים הגבוהים המשיכו להנחות את המשרד עת מושכות הנהגתו עברו מד"ר ריינהולד כהן ז"ל לבנו, ד"ר מיכאל כהן ז"ל ושותפו ישראל שכטר ז"ל. המורשת הזו היא הדגל שהועבר על ידי מיכאל וישראל לדור השלישי עם התרחבות המשרד לכלל קבוצת ריינהולד כהן דהיום, על שתי זרועותיה – ריינהולד כהן ושותפיו וגילת, ברקת ושות'.

ד"ר ריינהולד כהן היה ליברל והומניסט והנחיל ערכים אלה למשרד ליצירת הרוח המשפחתית המיוחדת של משרד ריינהולד כהן, אשר נישאת בגאווה עד היום על ידי כל חברי הקבוצה.

ד״ר ריינהולד כהן ד״ר ריינהולד כהן
ישראל שכטר ישראל שכטר
מיכאל כהן מיכאל כהן

המורשת

קבוצת ריינהולד כהן ממשיכה את דרכו וחזונו של מייסדה, ד"ר ריינהולד כהן, בסיוע לקידום התעשייה הטכנולוגית במדינת ישראל בדרך של הגנה על הקניין הרוחני, תוך מתן שירות בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות ויושרה. קבוצת ריינהולד כהן דבקה במסורת זו גם בעשור התשיעי של פעילותה.

המשרד, בניהולו של ד"ר ריינהולד כהן ולאחר מכן בניהולם של בנו, ד"ר מיכאל כהן ושל מר ישראל שכטר, שמר על מקומו בצמרת המקצועית בתחום הקניין הרוחני בישראל ובעולם.

כיום, תחת הנהגתו של הדור השלישי, קבוצת ריינהולד כהן ממשיכה לצמוח ולהתפתח במקביל לשינויים המהירים בעולם, אך מקור ההשראה שהציב ד"ר ריינהולד כהן, עודנו מהווה מופת של דיוק, ראיית הנולד ומצוינות גם היום.

החזון

חזון הקבוצה נגזר מן המורשת שלה. קבוצת ריינהולד כהן שואפת להמשיך ולהוביל בתחום ההגנה על קניין רוחני מתוך מטרה לסייע להתפתחות התעשייה הטכנולוגית של מדינת ישראל ולקדם את לקוחותיה. הקבוצה תמשיך לשרת את האינטרסים של לקוחותיה גם בעתיד בדרך של יושרה ומצוינות.

היום, יותר מתמיד, ישנה הכרה בערך הכלכלי העצום של נכסי קניין רוחני ויש מודעות גוברת לצורך בשימור והגנה על נכסים אלה. קבוצת ריינהולד כהן תתמיד בפיתוח של אסטרטגיות קניין רוחני הנשענות על חיזוי טכנולוגיה ופענוח שווקים עתידיים, על מנת להעניק ללקוחות שירות מקיף, רב תועלת וארוך טווח.

קניין רוחני בעידן המודרני הוא נקודת מפגש של רעיונות, אפשרויות ואנשים כדי לרקום ולהוציא לפועל רעיונות חדשים, וליצור באמצעותו חברות חזקות ומובילות ובכך לשנות מציאות. קבוצת ריינהולד כהן פועלת ברוח זו לטובת לקוחותיה ולטובת קידום טכנולוגי וכלכלי.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו
פנו אלינו