דירוגים במדריכים

IP Stars

המגזין הבינלאומי והמכובד Managing Intellectual Property דירג את קבוצת ריינהולד כהן וגילת, ברקת ושות', בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בכל התחומים: Patent & Trademark prosecution; Patent and Trademark Contentious, Copyrights and related rights. כמו כן, מספר משותפי הקבוצה הבכירים מדורגים כ-IP Stars.

Chambes & Partners

המדריך הבינלאומי Chambers & Partners מדרג גם השנה את קבוצת ריינהולד כהן, וגילת, ברקת ושות' בקבוצת האיכות הגבוהה בשתי הקטגוריות של תחום הקניין הרוחני בישראל: משרדי עורכי פטנטים וכן קניין רוחני משפטי. קבוצת ריינהולד כהן היא הפירמה היחידה בישראל המדורגת בקבוצת האיכות המובילה בשתי קטגוריות אלה. כמו כן, ממליץ המדריך על מספר שותפים של הקבוצה.

The Legal 500

המדריך הבריטי הבינלאומי היוקרתי The Legal 500 המדרג פירמות מובילות באירופה ובמזרח התיכון, שבהן ישראל, לפי קטגוריות שונות, מדרג את ריינהולד כהן ושותפיו כפירמה מובילה בתחום הקניין הרוחני Filing and Prosecution ואת משרד גילת, ברקת ושות' בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בתחום הקניין הרוחני Disputes. מספר שותפים בכירים בקבוצה מדורגים כמובילים ואחרים ממולצים על ידי המדריך.

IAM Patent 1000

מגזין Intellectual Asset Management מדרג את העוסקים בתחום הפטנטים, בדירוג IAM Patent 1000 בו מדורגת הקבוצה בקבוצת האיכות העליונה: ריינהולד כהן ושותפיו בקטגורית Prosecution וגילת, ברקת ושות' בקטגוריה Litigation. גילת, ברקת ושות' מדורג גם בקבוצת האיכות השנייה בקטגוריה Transactions. כמו כן, הדירוג ממליץ על כל השותפים בקבוצה העוסקים בתחום הפטנטים.

World Trademark Review

מגזין World Trademark Review מדרג את העוסקים בתחום סימני המסחר. בדירוג לשנת 2021 מדורגים קבוצת ריינהולד כהן בדירוג הגבוה ביותר בקטגוריות: Enforcement and Litigation ו- Prosecution and Strategy. כמו כן, מדורגת הקבוצה בקטגורית Transactions. בנוסף, הדירוג ממליץ על מספר שותפים בקבוצה.

The Who's Who Legal

דירוג Who's Who Legal המליץ בדירוגים אישיים על מספר שותפים של הקבוצה בקטגוריות פטנטים, סימני מסחר ומדעי החיים ודאטה.

Dun's 100

DUN'S 100 , מדרג את החברות המובילות במשק הישראלי לפי איכות. בדירוג של 2021 דורגה קבוצת ריינהולד כהן בקבוצת האיכות המובילה בתחום קניין רוחני - Patent Prosecution ומשרד גילת, ברקת ושות' מדורג בקבוצת האיכות המובילה בתחום ליטיגצית קניין רוחני.

Lexology Client Choice

לקסולג'י מציינים את משרדי עורכי הדין והשותפים אשר בולטים בטיפול המקצועי והאיכותי בלקוחותיהם. דוד גילת, שותף בקבוצתנו קיבל את ההכרה בתחום הפטנטים.

WIPR

המגזין WIPR - World Intellectual Property Review מפרסם מדריך של עו"ד מובילים העוסקים בתחום ההגנה על קניין רוחני. ב-WIPR LEADERS 2021 המליצו על מספר שותפים בכירים מקבוצת ריינהולד כהן.

Expert Guides

דירוג Expert Guides ממליץ בדירוגים אישיים על מספר שותפים בכירים של הקבוצה בקטגוריות: Patent & Trademark Law Practitioners וגם Women in Business Law

BDI Coface

המדריך הישראלי BDI Coface מדרג את קבוצת ריינהולד כהן, משנת 2006 ועד היום, במקום הראשון בישראל בתחום עריכת פטנטים. משרד גילת, ברקת ושות' מדורג בקבוצת האיכות העליונה בתחום הקניין הרוחני.

פנו אלינו