אפריל 1, 2012

דירוגי קבוצת ריינהולד כהן במדריכים בינלאומיים מובילים לשנת 2012

אנו גאים לבשר, כי  קבוצת ריינהולד כהן, דורגה בקבוצת האיכות הטובה ביותר בתחום עריכת הפטנטים בדירוג היוקרתי של המדריך הבינלאומי Chambers & Partners Global Guide . המגזין תיאר את קבוצת ריינהולד כהן כמשרד המחזיק עמדת המפתח בתחום הקניין הרוחני בארץ ובעל בסיס לקוחות איכותי ומגוון מתחומים כגון ביוטכנולוגיה, חקלאות, ותעשיית המזון והמשקאות. המשרד מתואר כמשרד עם מומחיות בהגשת בקשות פטנטים זרים בארץ.  

משרד גילת, ברקת ושות' דורג  אף הוא בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בתחום הקניין הרוחני בישראל.
המגזין, תיאר את המשרד כבעל יתרון בולט בתחום הפרמצבטיקה וכן בעל יכולות בולטות בתחום סימני המסחר בכלל ובאכיפת סימני מסחר בפרט. המשרד תואר כ"מגיב במהירות, פעיל  במציאת פתרונות והובלת אסטרטגיה עבור לקוחותיו".  

בדירוג של המדריך הבינלאומי Legal 500 דורג משרד גילת, ברקת ושות' כמשרד מוביל. הדירוג מתאר את המשרד כנותן שירות מעולה ולו עורכי דין אשר מומחים בתחום זה.

בדירוג  "WTR 1000" של מגזין סימני המסחר הבינלאומי World Trademark Review, דורגה קבוצת ריינהולד כהן בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר – בקטגוריית זהב. בדירוג פירוט נרחב אודות ריינהולד כהן ושותפיו וגילת, ברקת ושות'.  נאמר שהקבוצה מזוהה באופן עקבי כמספר אחת בתחום רישום סימני מסחר, עמדה שמעטים יכולים להגיע עליה.  כמו כן מציין המגזין  את החוזקה של הזרוע המשפטית בתחום הליטיגציה עם מחמאות על המאמצים והתוצאות בפועל . בדירוג נאמר שהשילוב בין ריינהולד כהן ושותפיו וגילת, ברקת ושות' מעניק ללקוחות שרות מקיף עם ניסיון נרחב בכל הקשור לסימני מסחר. כמו כן מציינים שלקוחות מתפעלים מהגישה הפרקטית של מחלקת אכיפה של הקבוצה.

כמו כן, המגזין MIP  (  Managing Intellectual Property )  דירג את קבוצת ריינהולד כהן כמשרד המוביל בתחום רישום פטנטים וסימני מסחר  בישראל כמו כן משרד עורכי הדין גילת, ברקת ושות' דורג אף הוא כמוביל בקטגוריית אכיפת סימני מסחר וזכויות יוצרים בישראל.  המגזין תיאר את המשרד כמשרד שמטפל בכל הפניות שמגיעות לארץ, וממשיך ומגדיר את הבולטות של המשרד ביחס לעמיתיו בגישה המודרנית ומבנה פרוגרסיבי וקידום בהצלחה של הדור הצעיר בארץ בתחום.
בטקס הפרסים השנתי של המגזין אף זכתה גילת, ברקת ושות' בפרס משרד עורכי הדין המוביל בתחום הקניין הרוחני בישראל.  

לפי דירוג של  D&B , החברה המובילה והותיקה בעולם בתחום המידע העסקי, שיצא לאחרונה של משרדי עורכי הדין  לשנת  2012בקטגוריית הקניין הרוחני  מדורג  משרד גילת, ברקת ושות' כמוביל בתחום זה. 

בדירוג   של חברת המידע   BDI Coface  של משרדי עורכי פטנטים לשנת 2012 דורגה , זו השנה השביעית ברציפות,  קבוצת ריינהולד כהן כמובילה בתחום עריכת הפטנטים בישראל.

כמו כן,  בדירוג של המגזין  Corporate INTL  נבחר משרד גילת, ברקת ושות' כמשרד עורכי הדין המוביל  בישראל לשנת 2012 בתחום אכיפת קניין רוחני .

 

אין באמור במאמר כדי להוות עצה, הדרכה, ייעוץ או חוות-דעת בנושא, והוא מוגש כשירות ללקוח להעשרה כללית בלבד ולא לכל מטרה אחרת. בכל נושא ספציפי יש לפנות לעורכי הדין או עורכי הפטנטים הרלוונטיים במשרדנו.

פנו אלינו
הירשמו לניוזלטר שלנו