מכשירים אלקטרוניים

למכשירים אלקטרוניים טווח רחב של שימושים, החל מטלפונים חכמים ועד לשעונים ומכשירים ביתיים. גם כאשר המוצר הסופי הוא מכשיר אלקטרוני, יש מקום להגדרת הטכנולוגיות שמאפשרות את פעולת המכשיר וניסוח מספר קווי הגנה לכיסוי הטכנולוגיה. החדשנות הטכנולוגית העומדת מאחורי המכשיר האלקטרוני עשוייה להימצא ביישומים שהוא מיועד להם, בתוכנה שהוא מפעיל ובאלמנטים של החומרה או האריזה  שלו או של הרכבו הפנימי. צוות עורכי הפטנטים של קבוצת ריינהולד כהן מסייע בהגדרת חדשנות זו ובבניית אסטרטגית קניין רוחני בהתאם לצרכים העסקיים של הלקוח.

הגנת פטנט המכסה מוצרי קצה שמשלבים טכנולוגיות שונות היא לעיתים מטרת הזהב שמאפשרת פיתוח עסקים והגבלת מתחרים. לעיתי ניסוח תחום ההגנה עשוי להיות מורכב, ויש מקום להבנה טכנולוגית מעמיקה. יש לזכור כי מוצר סופי עשוי לספק פתח לטכנולוגיות מתחרים על ידי הנדסה חוזרת.

השגת הגנת פטנט עבור מוצר סופי המשלב מספר טכנולוגיות עשויה להיות מורכבת ודורשת הבנה טכנולוגית מעמיקה, אולם יש לה חשיבות רבה. מוצר סופי עשוי לספק פתח לטכנולוגיות מתחרים על ידי הנדסה חוזרת, אך פטנט רשום יאפשר חסימת המתחרים מחד ושיווק ופיתוח עסקי של המוצר והחברה מאידך.

לצוות המומחים של קבוצת ריינהולד כהן ניסיון רב בכיסוי כל תחומי זכויות הקניין הרוחני, במטרה לספק הגנה מקיפה ואופטימלית למוצר, לרבות רישום פטנטים לטכנולוגיה העומדת בבסיסו, רישום עיצוב עבור עיצובו הייחודי של המכשיר ורישום סימני מסחר למטרת שיווקו.

המומחים שלנו לשירותך

פנו אלינו