רונית ברזיק-סופר

שותפה, ראש מחלקת סימני מסחר עורכת דין ריינהולד כהן ושות׳

השכלה

  • מגשרת מוסמכת מאז 2004 
  • תואר ראשון במשפטים, 1992, אוניברסיטת תל אביב

ניסיון

רונית ברזיק-סופר היא בעלת ניסיון עשיר בתחום הקניין הרוחני, ובפרט בתחום של סימני מסחר ודינים קשורים.

רונית מנהלת את מחלקת סימני מסחר של קבוצת ריינהולד כהן. במסגרת תפקידה היא אחראית הן על צוות עורכי הדין של המחלקה והן על הצוות האדמיניסטרטיבי. כמו כן רונית עוסקת באופן אישי במתן ייעוץ אסטרטגי ומשפטי ובניהול הפורטפוליו בתחומים של סימני המסחר וזכויות קרובות בישראל ובחו"ל, עבור לקוחות מקומיים וזרים,  ובכלל זה: ניהול הליכים מול הרשמים של סימני מסחר במדינות השונות באמצעות עמיתים מקומיים, ניהול סכסוכים מקומיים ובינלאומיים בנוגע לסימני מסחר, ניהול משא ומתן לפתרון סכסוכים בתחום זה, ועריכת הסכמי דו קיום מורכבים. לרונית הבנה עמוקה בכל ההיבטים של דיני סימני מסחר והאמנות הבינלאומיות הרלוונטיות.

רונית מייצגת את קבוצת ריינהולד כהן בכנסים בינלאומיים בתחום של סימני מסחר והיא חברה בוועדות מטעם ארגונים אלה. כמו כן, רונית מרצה מעת לעת בתחום של סימני מסחר במוסדות אקדמאיים ישראליים ובפורומים שונים נוספים. בנוסף, מתנדבת רונית במסגרת פעילויות חינוכיות.

פרסומים בתקשורת

עוד פרסומים

דירוגים במדריכים

רונית מדורגת כמומלצת במדריכי דירוג משפטיים בינלאומיים:
The World’s Leading Trademark Professionals (WTR 1000), Chambers & Partners, Legal 500, Managing Intellectual Property (MIP IP Stars), Expert Guides (TM, Women in Business Law – TM), Who’s Who Legal (TM) and WIPR Leaders in IP (TM, Media).

בשנת 2019 רונית נבחרה לאחת מ-80 הנשים המשפיעות בעולם בתחום הקניין הרוחני.

בשנת 2018 רונית נבחרה לאחת מ-250 הנשים המובילות בעולם בתחום הקניין הרוחני על ידי המדרך המוביל Managing IP

Chambers & Partners 2020: "Ronit Barzik-Soffer heads the firm's trade mark department and is regarded in the market as an expert in trade mark strategy and filing" and "a very impressive trade mark practitioner. Sources describe her as "very experienced and very sharp.

Legal 500 2020: "Ronit Barzik-Soffer is among the market's leading trade mark attorneys".

 

               

פנו אלינו