אנרגיה מתחדשת

טכניקות הפקת  אנרגיה ממקורות מתחדשים כמו אנרגיה סולארית, טורבינות רוח, גלי ים ועוד, דורשות הבנה בתחומים טכנולוגיים שונים. כך לדוגמה קולטי אנרגיה סולארית משלבים היבטים אופטיים ואלקטרו-אופטיים עם הנדסת חומרים פוטו-וולטאיים ותכנון מוליכים למחצה. בתחום של אנרגיית רוח נעשים ניסיונות לייעל את תהליך התכנון והמיקום של טורבינות הרוח תוך שימוש ידע מתחום דינמיקת נוזלים וחיזוי מזג אוויר.

הביקוש הגובר לאנרגיה מתחדשת וטכנולוגיות ירוקות בשנים האחרונות מביא לצמיחה משמעותית של השוק. תחום האנרגיה המתחדשת הוא תחום דינאמי ותחרותי, וככזה נדרשת הגנה מוגדרת היטב של הטכנולוגיות על ידי פטנטים וזכויות קניין רוחני אחרות. מלבד חסימת מתחרים ושיפור היתרון התחרותי שלהן, חברות בעלות פורטפוליו פטנטים חזק הן בעלות שיעורי הצלחה גבוהים יותר, משיגות הערכות שווי גבוהות יותר, מעלות את ההסתברות לאירועי מיזוג ורכישה מוצלחים ומוגנות טוב יותר מפני מתחרים. בנוסף, חשוב לוודא שמוצרי החברה אינם מפרים את הקניין הרוחני של אחרים,  מצב שעלול להוביל להשלכות חמורות עבור החברה.

עורכי הפטנטים של קבוצתנו הם בעלי ניסיון בכל תחומי הקניין הרוחני הנוגעים לטכנולוגיה ירוקה ואנרגיה מתחדשת, וביכולתם לתת מענה לצרכיו של כל לקוח, הן בהיבט הטכנולוגי והן בעסקי.

המומחים שלנו לשירותך

פנו אלינו