תמר מורג-סלע

שותפה בכירה, ראש מחלקת מדעי החיים וכימיה עורכת פטנטים ריינהולד כהן ושות׳

תעשיות

השכלה

  • תואר מוסמך בכימיה, 1996, מכון ויצמן למדע.

ניסיון

במהלך שנות עיסוקה בקניין רוחני, מאז 1998, תמר צברה ניסיון רב בניהול תלקיטי פטנטים של לקוחות מישראל ומחו"ל, החל מיזמים פרטיים וחברות הזנק (start-up) קטנות ועד תאגידים בינלאומיים גדולים. השירותים שהיא נותנת ללקוחותיה כוללים הכוונה בקביעת אסטרטגיית פטנטים וליווי בתהליכי סינון, עריכה וניהול הליכי בחינה בארץ ובחו"ל, כתיבת חוות דעת הן לעניין כשירות המצאה לפטנט והן לקביעת חופש פעולה (Freedom-to-operate), וניהול כללי של עניינים הקשורים בקניין רוחני.

לתמר ניסיון רב במספר זירות טכנולוגיות, בעיקר בהובלת תרופות (Drug Delivery), בין היתר, בטכנולוגיות המבוססות על ליפידים או פולימרים כנשאים לתרופות; וכן ניסיון רב בטכנולוגיות מזון (פודטק) וחקלאיות (אגרוטק), לרבות טיפולי קרקע ומים, פיתוחים הקשורים לצמחים וטיפוח זנים, וטכנולוגיות אחרות הקשורות לאיכות הסביבה.

תמר הינה גם השותפה המרכזת את תחום ההגנה על זכויות מטפחים ולפיכך בקיאה בהיבטים השונים ובהליכים הקשורים להגנה על זני צמחים חדשים ופיתוחים אחרים הקשורים לצמחים.

בנוסף, לתמר ניסיון רב בניהול תחומי הקניין הרוחני עבור חממות טכנולוגיות תוך שילוב הצוות המקצועי הרחב בקבוצת ריינהולד כהן בטיפול בקניין הרוחני של חברות החממה, במגוון רב של תחומים טכנולוגיים.

בין יתר תחומי פעילויותיה, תמר אף מנהלת את מחלקת מערכות המידע של המשרד.

תמר היא סגנית יו"ר הוועדה העוסקת בקניין רוחני וטכנולוגיות ירוקות בארגון AIPPI, הארגון המוביל בעולם בתחומי הקניין הרוחני.

פרסומים בתקשורת

עוד פרסומים

חברויות בארגונים

  • אגודת עורכי הפטנטים בישראל
  • AIPPI
  • INTA
  • CIOPORA

תמר היא סגנית נשיא הוועדה לקניין רוחני וטכנולוגיות ירוקות בארגון AIPPI

פנו אלינו